Connect with us

Zadejte svůj dotaz

České celebrity

Talentovaná Natálie Grossová je zamilovaná až po uši: Bez Adama ani ránu! Plánují společné bydlení?

Už několik měsíců spolu tvoří pár divadelní herečka Natálie Grossová a známý influencer Adam Kajumi. I přesto, že spolu tráví svůj veškerý volný čas, žádná vztahová ponorka prý nebyla a vše má být zalité sluncem. Kdy tedy nastane ten velký krok a sestěhují se k sobě?

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Bude to už téměř rok, co se mladá herečka a zpěvačka ze slavné rodiny Natálie Grossová začala scházet s jedním z nejznámějších influencerů v Česku, Adamem Kajumi. Ze začátku byli pouze přátelé, to se ale po velmi krátké době proměnilo v lásku, která trvá dodnes. Na začátku jejich vztahu vše zalité sluncem ale nebylo. Čemu museli oba čelit a jak se s tím poprali?

Požehnání od fanoušků se nedočkali. Proč jim lidé nadávali?

Je veřejně známo, že účastník první řady reality show Like House Adam Kajumi není mezi lidmi moc oblíbený. Jeho fanouškům se totiž nelíbí, na sociálních sítích „žebrá“ u nezletilých dětí o peníze, které mu posílají prostřednictvím živého vysílání na Tik Toku. Za jedno živé vysílání si má prý vydělat i několik desítek tisíc. Proto ze začátku nikdo nechápal, kam Natálie dala oči.

Postupem času se ale vše změnilo a nejspíš má na to vliv i talentovaná herečka, vedle které Adam jen kvete a mění se k „lepšímu“. ,,Ze začátku jsem vás moc nemusela, teď jste mi ale přirostli k srdíčku. Přeju vám to, ať vám to dlouho vydrží,“ zní jeden z mnoha komentářů od jejich fanynky na Instagramu. Grossovou ze začátku urážlivé komentáře a zprávy velice mrzely. ,,Člověka to zamrzí a chvilkami i trápí,“ řekla.

Kdy nastane sestěhování a plánování budoucnosti?

Mnozí čekají na den, kdy slavná dvojice oznámí, že se bude konat společné stěhování a možná i něco víc. To se ale zřejmě ani jeden v blízké době neplánuje. Natálie je možná i trochu závislá na své mamince a sestře, se kterými tráví dost svého volného času, proto se na bydlení s Adamem ještě nejspíš necítí.

,,Rádi spolu cestujeme a užíváme si ve volnu jeden druhého,“ odpověděla nám jasně na otázku ohledně společného bydlení. Je tedy jasné, že to mladinká zpěvačka ještě neplánuje. I my přejeme Natálii a Adamovi hodně štěstí a hlavně lásky, ta je v dnešní době nejdůležitější.

Zdroj: Autorský text, Instagram

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...