V rámci kongresu budou představeny metody zmírnění či neutralizace negativních vlivů. Jejich prostřednictvím můžete vědomě přistoupit k uzdravování nepříznivých zážitků, které vznikaly ještě v děloze matky a v období prvního roku života. Můžete být přímo na místě v Hotelu Energetic, Rožnov pod Radhoštěm, kde se kongres koná anebo se můžete připojit z pohodlí domova.
Obor prenatální a perinatální psychologie zahrnuje všechny psychologické aspekty, které jsou přítomny před a během těhotenství, porodu, po porodu a při vytváření prvních vazeb dítěte. Zabývá se základem zdraví v těle, mysli, emocích a ve vzorcích chování, které jsou odezvou na život a mají přímou souvislost s tím, kým jsme, jak se cítíme a jak se chováme v dospělosti. Naše prvotní životní zážitky na buněčné úrovni mohou zanechat hlubokou stopu a ovlivňovat tak celý náš život. Když si uvědomíte, co zažitého či uloženého v podvědomí nám neslouží, je žádoucí, aby přišla očista, kdy se my sami můžeme stát architekty svého života a začít opravdu žít svůj jedinečný život.
Kongres má ambici vyvolat společenskou změnu v přístupu k tomuto velmi významnému období lidského života a posílit tak prevenci vzniku dětských traumat, která přetrvávají do dospělosti. Otevírá cestu k nepoznané svobodě. V loňském roce proběhl v Praze I. vědecko-somatický formát kongresu MYSL TĚLA s podtitulem Buněčná inteligence a paměť. Hlavním jmenovatelem byl potenciál lidské buňky. Primárně pojednával o tom, co si pamatujeme z období, kdy jsme ještě neměli nervovou soustavu a o kvantové mysli. Dr. Thomas Verny, kanadský psychiatr, vědec a průkopník prenatální a perinatální psychologie, účastníkům kongresu přiblížil některé důkazy o tom, že základy naší odolnosti a zdravého šťastného života se netvoří až naším narozením, ale již od samotného početí. Svými výzkumy dokládal, že paměť a inteligence nejsou jen záležitostí mozku, ale každé naší buňky. Ochotně se podělil o své praxí ověřené poznatky a vědecké důkazy, které nashromáždil.
Zdroj: Media Populus