Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Zdraví

Kongres Uzdravení prenatálních traumat se nezadržitelně blíží

II. vědecko-somatický kongres Uzdravení prenatálních traumat se uskuteční 3. – 5. května 2024. Tento jedinečný formát interaktivního setkání se zkušenými odborníky vám přinese nejen aktuální vědecké poznatky, ale také prostor pro přímý prožitek a vlastní somatickou zkušenost. Pozornost bude upřena na nevědomé traumatické otisky z počátků našeho života, které svým nepříznivým vlivem způsobily časnou prenatální a perinatální dysfunkci či trauma, která v mnoha případech provázejí člověka po celý jeho život.

Zdroj: Media Populus
Zdroj: Media Populus

V rámci kongresu budou představeny metody zmírnění či neutralizace negativních vlivů. Jejich prostřednictvím můžete vědomě přistoupit k uzdravování nepříznivých zážitků, které vznikaly ještě v děloze matky a v období prvního roku života. Můžete být přímo na místě v Hotelu Energetic, Rožnov pod Radhoštěm, kde se kongres koná anebo se můžete připojit z pohodlí domova.

Obor prenatální a perinatální psychologie zahrnuje všechny psychologické aspekty, které jsou přítomny před a během těhotenství, porodu, po porodu a při vytváření prvních vazeb dítěte. Zabývá se základem zdraví v těle, mysli, emocích a ve vzorcích chování, které jsou odezvou na život a mají přímou souvislost s tím, kým jsme, jak se cítíme a jak se chováme v dospělosti. Naše prvotní životní zážitky na buněčné úrovni mohou zanechat hlubokou stopu a ovlivňovat tak celý náš život. Když si uvědomíte, co zažitého či uloženého v podvědomí nám neslouží, je žádoucí, aby přišla očista, kdy se my sami můžeme stát architekty svého života a začít opravdu žít svůj jedinečný život.

Kongres má ambici vyvolat společenskou změnu v přístupu k tomuto velmi významnému období lidského života a posílit tak prevenci vzniku dětských traumat, která přetrvávají do dospělosti. Otevírá cestu k nepoznané svobodě. V loňském roce proběhl v Praze I. vědecko-somatický formát kongresu MYSL TĚLA s podtitulem Buněčná inteligence a paměť. Hlavním jmenovatelem byl potenciál lidské buňky. Primárně pojednával o tom, co si pamatujeme z období, kdy jsme ještě neměli nervovou soustavu a o kvantové mysli. Dr. Thomas Verny, kanadský psychiatr, vědec a průkopník prenatální a perinatální psychologie, účastníkům kongresu přiblížil některé důkazy o tom, že základy naší odolnosti a zdravého šťastného života se netvoří až naším narozením, ale již od samotného početí. Svými výzkumy dokládal, že paměť a inteligence nejsou jen záležitostí mozku, ale každé naší buňky. Ochotně se podělil o své praxí ověřené poznatky a vědecké důkazy, které nashromáždil.

Zdroj: Media Populus

Může se Vám líbít

Ukrajina

Americká finanční pomoc Ukrajině není charita, ale investice do globální bezpečnosti a demokracie, prohlásil ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj v americké Kongresu. Ukrajina je živá...

Zahraniční politika

Bývalý americký prezident Donald Trump zuřil při sledování výsledků úterních voleb do Kongresu. S odvoláním na jednoho Trumpova poradce o tom informovala CNN, podle...