Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Celebrity

První nezávislý Beauty kongres přilákal celou řadu známých tváří. Jaké kosmetické rady rozdala Petra Němcová?

Asociace kosmetických a kadeřnických oborů ČR (AKO ČR) uspořádala v krásném eventovém prostoru Spojka Karlín první nezávislý Beauty kongres, kde se sešla celá řada odborníků ze všech kosmetických oborů. Beauty kongres neunikl ani pozornosti známých osobností. Herečka Simona Babčáková se zapojila do programu se svým workshopem Vědomá komunikace. Top modelka Pavlína Němcová představila v rámci svojí přednášky jedinečné liftingové masáže obličeje, které provozuje ve svém salónu. Zároveň se stala také kmotrou publikace Průvodce kosmetickými značkami. Sama hodnotí české služby kosmetických oborů jako velmi kvalitní.

Zdroj: KF Production
Zdroj: KF Production

„Musím říct, že v poslední dobou se stav tady u nás v Čechách hodně zlepšil a je to už téměř totožné se zahraničím. Jen v zahraničí se trendy mění rychleji,“ říká Petra Němcová, kterou k otevření vlastního salónu vedla osobní zkušenost a potřeby její pleti.

„Vzniklo to tak, že jsem primárně hledala něco pro sebe, nějakou metodu na oddálení stárnutí. Nejsem úplně zastáncem invazivních metod, takže jsem chtěla co nejdéle vypadat jako já sama. A tak jsem objevila tuto liftingovou masáž obličeje a u té jsem zakotvila. Její efekt je opravdu neuvěřitelný a mohu říct, že absolutně nesrovnatelný s jinými metodami. A to byl ten primární impuls, že půjdu touto cestou a otevřu si vlastní salón,“ vysvětlila Němcová. A všechny přítomné dámy zajímalo, jaká je kosmetická rutina top modelky. Překvapila, když jí shrnula do jedné věty: „Nepít, nekouřit a chodit brzy spát.“

Herečka Lucie Zedníčková svěřila, že je pravidelnou návštěvnicí kadeřnických a manikérských salónů. Zásadní pro ní je, kdo danou službu vykonává, až pak řeší ostatní aspekty. „Při první návštěvě hned nasaji tu atmosféru a strašně důležitá je pro mě kosmetička nebo ta osoba, která tu službu vykonává. Jestli si sedneme nebo ne. Já to tak nějak šestým smyslem poznám. A samozřejmě je kosmetika a kosmetika nebo třeba masáž a masáž. Takže to vždycky záleží na člověku,“ vysvětlila herečka a dodala, že preferuje spíše přírodní produkty a finance u ní nejsou až tak rozhodující.

Zdroj: KF Production

Celým dnem, který byl průřezem současných trendů a novinek v kosmetických oborech,
provázela moderátorka Štěpánka Duchková. I ona se pravidelně svěřuje do péče salónů, ale
chodí vždy na doporučení, protože když jednou navštívila salón bez předchozí recenze svých
kamarádek, nedopadlo to dobře. „Mně se hrozně líbí, že si na kosmetice člověk na tom
lehátku odpočine. Akorát nemám ráda, když při proceduře usnu, protože já když usnu přes den, tak jsem potom už po zbytek dne nepoužitelná, takže se vždycky držím, abych neusnula,“
vysvětlila dvojnásobná maminka a svěřila také, zda vede i svoje syny k péči o zevnějšek.

Moji synové nepotřebovali ode mě nic slyšet předem, protože sami přišli ve svých 12 letech, abych jim koupila gel do vlasů, lak na vlasy a nějaké speciální vlasové pudry. Začali si sami dělat účesy. Teď je zrovna jeden z nich odbarvený načerno a ten druhý si nechal udělat trvalou. Můj manžel se trochu vyděsil, kam to bude směřovat, ale oni mu řekli, že dneska je to normální, a že prostě takhle to dělají všichni jejich vrstevníci. Takže jsem je evidentně i já trochu inspirovala, že být upravený a starat se o sebe je důležité.

Zdroj: KF Production

Může se Vám líbít