Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Instatýden: Burešová sdílela nechutný hejt, Viktoria Plzeň se loučila s klíčovým hráčem a Leoš Mareš předvedl fantastickou taneční show s Jiřím Kornem

Co zajímavého se v posledních sedmi dnech dělo na instagramu? Plzeňská Viktoria dala sbohem své francouzské hvězdě, kterou ani titul nepřesvědčil. Eva Burešová zveřejnila nenávistnou zprávu od antifanouška. Leoš Mareš a Jirka Korn předvedli v O2 Aréně neuvěřitelné taneční číslo. Jakou SMS poslal popový zpěvák moderátorovi po skončení jejich společné show?

Foto: Lukáš Vinter
Foto: Lukáš Vinter

Leoš Mareš a Jiří Korn to „zabili“

Leoš Mareš uspořádal o víkendu v pražské O2 areně další dva ze svých „jediných koncertů v životě“. Populární moderátor se opět postaral o nezapomenutelnou show, během níž představil pestrou paletu hostů. Nechyběl zpěvák Jan Bendig, skupina Lunetic ani Jiří Korn, se kterým Mareš na pódiu předvedl tanec na jedničku s hvězdičkou.

Leoš na svém Instagramu sdílel nejen taneční video z koncertu, ale zveřejnil i zprávu, kterou mi Jiří Korn napsal v neděli ráno. „Leoši, upřímný dík za ty dva přenádherné dny, které si mi daroval. Bylo to ohromné a velmi posilující. Hluboce se skláním před tvým smyslem pro humor a zábavu. Během koncertu jsem byl několikrát dojat a zároveň se smál, jako blázen. Děkuji ti, že jsi!!! Jeden z mála se srdcem na pravém místě. Měj se báječně a ať ti vydrží tvá neutuchající energie. S úctou jirkakorn,“ napsal populární bigbíťák ze šesedátek.

Leoš Mareš se mimo jiné postaral také o dojemnou scénu, když u písničky Slib, kterou Mareš věnoval své ženě Monice, změnil jméno Monika na konci na Alex, tedy na jméno své nedávno narozené dcery. Při této scéně nezůstalo oko jediné ženy v sále suché.

Eva Burešová sdílela nenávistnou zprávu od závistivého hejtra

Není žádná novinka, že úspěšná herečka a zpěvačka leží mnoha lidem v žaludku. Ne všichni snesou fakt, že se Burešové daří jak v kariérním, tak v osobním životě, a tak jí píšou mnohdy až nechutné zprávy. Jednu z nich hvězda ze seriálu Slunečná sdílela na svém stories. „Zdravím Pšundu, co má přítele. Ať se dožijete málo let, smrt si vás najde hned. Přeji pomalé umírání, nad to ve světě není. Už není, co bych psal, ale vaši smrt bych uvítal! napsal hejtr skrz falešný profil.

Foto: Nextfoto
Ne každý snese úspěchy populární herečky a zpěvačky Evy Burešové.
Foto: Nextfoto

„Když je venku 27 stupňů, ale vy si místo procházky zvolíte být blbečkem, nespolknete svou nenávist a zášť a napíšete „báseň“ člověku, který vám sice nikdy nic neudělal, ale vy ho prostě jen tak chcete vidět mrtvého. Co na tom, že je to taky jen člověk a ještě k tomu budoucí maminka, vyjádřila se k bezpáteřním slovům Burešová.

Tereza Fajksová se zasnoubila

Modelka Tereza Fajksová oznámila svým sledujícím radostnou novinu. Její partner, basketbalista Luboš Gregor, ji po 16 letech vztahu a 2 dětech konečně požádal o ruku! Stalo se tak na jejich společné dovolené v prosluněném Římě.

„Tak si z Říma odvážím ještě jeden suvenýr. Po 16 letech a 2 dětech se stal zázrak a já svého muže mohu nazývat snoubencem. Asi na ty dovolené budeme jezdit častěji.“ uvedla pod fotografii u římského kolosea Miss Earth 2012. Tímto Tereze gratulujeme!

Britney Spears oznámila potrat

O velmi smutnou zprávu se v sobotu večer podělila se svými fanoušky bývalá popová princezna Britney Spears. Pouhý měsíc poté, co světu oznámila, že je v radostném očekávání, přišla zdrcující rána. Se snoubencem Samem Asgharim přišli o miminko. Pro známou zpěvačku a jejího partnera by šlo o prvního společného potomka.

„S naším nejhlubším zármutkem musíme oznámit, že jsme přišli o naše zázračné miminko v počátcích těhotenství. Toto je zdrcující okamžik pro každého rodiče. Možná jsme měli počkat s oznámením o něco déle, ale byli jsme až příliš nadšení, že jsme se o tak skvělé zprávy museli podělit,“ napsali snoubenci ve veřejném prohlášení.

„Naše vzájemná láska je naší silou. Budeme se i nadále pokoušet o rozšíření naší krásné rodiny. Jsme vděční za veškerou vaši podporu. Žádáme vás laskavě o soukromí v tomto těžkém čase,“ apelovali na veřejnost. Britney Spears má již dva syny – šestnáctiletého Seana a o rok mladšího Jaydena, jejichž otcem je její bývalý manžel Kevin Federline.

Jean-David Beauguel opouští Plzeň

Vytvořil klubový střelecký rekord (osmnáct branek za sezonu před posledním zápasem nadstavby) a významně přispěl k senzačnímu titulu. Největší hvězda Viktorie Plzeň Jean-David Beauguel ale říká sbohem. Třicetiletý francouzský kanonýr už nový kontrakt u českého mistra nepodepíše a v létě zamíří do zahraničí.

Nejlepší útočník sezony a nejlepší cizinec v anketě Ligové fotbalové asociace (LFA) své rozhodnutí potvrdil v klubovém magazínu Viktorián před závěrečným utkáním pátého kola nadstavbové skupiny o titul proti Ostravě. „Jsem v Česku už osm let a potřebuji novou výzvu. Byla to pro mě ta nejlepší léta, ale cítím, že je čas na něco čerstvého. Chci vystoupit ze své komfortní zóny a zažít nová dobrodružství. Můj manažer mě přesvědčoval, ať jdu do Francie, ale já tam nechci. Chci něco nového. To je ten hlavní důvod,“ uvedl Beauguel.

Západočeský klub a mistr Fortuna ligy sezóny 21/22 se se svým klíčovým hráčem rozloučil nejen v Doosan Areně, ale i prostřednictvím sociálních sítí. „Merci, Bogy! Děkujeme za všechno a ať se daří!“ vzkázali francouzskému kanonýrovi, který se zapsal do historie západočeského celku i české nejvyšší fotbalové soutěže.

To by bylo pro dnešní den vše. Mějte úspěšný týden a sledujte nás na instagramu.

Zdroj: iDnes.cz, Extra.cz, Blesk.cz

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...