Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Seriály

Ulice: Skyler nesnese pohled na Františka s Bárou a rozhodne se pro rázný krok, který má vyřešit milostný trojúhelník

František se definitivně rozhodl pro Báru a poprosil Skyler, aby se mohli chovat, jako by se mezi nim vůbec nic nestalo. Na Skyler je ale znát, že něco není v pořádku. Bára získá dojem, že na ni Skyler žárlí, a Skyler se naopak rozhodne k razantnímu řešení této nepříjemné situace.

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

František vždycky tvrdil, že minulost se Skyler má dávno vyřešenou, a tak by Báru ani ve snu nenapadlo ho z něčeho podezírat. Instinkt jí ale po návratu z Izraele napoví, že se mezi nimi odehrává něco zvláštního, protože Skyler se chová opravdu zvláštně.

František o víkendu zvučí. Když Bára Skyler nabídne, že by tedy spolu mohly něco v sobotu podniknout a zajít například na sklenku vína, Skyler stroze odmítne, že to nejde. Když jí pak František nabídne odvoz, ironicky odpoví, že se přece o ni nemusí bát.

Když Skyler odejde, Báře to nedá a na rovinu se Františka zeptá, jestli se mezi ním a Skyler něco nestalo. František se samozřejmě drží pravidla „zatloukat, zatloukat, zatloukat“. Bára Františkovi otevřeně přizná, že má pocit, že na ni Skyler žárlí. František se jí ale tento pocit snaží vyvrátit s tím, že to je samozřejmě nesmysl.

Když Skyler dorazí k sobě domů, neudrží slzy. V tom jí na dveře zaklepe Anička, se kterou si dá kávu, přičemž se jí svěří, že zvažuje, že se na všechno vykašle a zůstane v Amsterdamu společně s Chrisem. Bylo by nejlepší, kdybychom byli všichni tam,“ povzdechne si.

V pondělí se Sykler zastaví u Aničky v bistru, kde je i Eva, která opět nezadrží svoji prořízlou pusu a Skyler vpálí do obličeje, že Chrise umí zabavit jen tím, že mu „vrazí do ruky tablet“, a že Chrise teď „uklidila do Amstru k rodičům“. Skyler se sebere a beze slova odejde. Když se do bistra o několik hodin později vrátí, oznámí Aničce, že chce ukončit nájemní smlouvu a definitivně se odstěhovat do Amsterdamu za Chrisem.

Anička neváhá a obratem zavolá Františkovi, který o ničem netuší. Jak na tuto informaci zareaguje? To se dozvíte v pondělním díle.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...