Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Obrovský přešlap Agáty Hanychové: Ve svém pořadu zpochybnila orientaci Štefana Margity. Mělo to být vystřižené, hájí se

Agáta Hanychová se zřejmě inspirovala svým partnerem Jaromírem Soukupem, který pálí ostrými a žádná urážka mu nepřijde nevhodná. Ve svém barrandovském pořadu Holčičky totiž rozebírala populárního operního pěvce Štefana Margitu, který se stále nemůže vzpamatovat ze smrti své milované manželky Hanky Zagorové. S novinářkou, kterou si do pořadu pozvala, otevřeně rozebírala hudebníkovu orientaci.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

O pořádný skandál se tentokrát postarala influencerka a partnerka majitele TV Barradov Jaromíra Soukupa. Ta se v posledním díle, kam si pozvala novinářku Markétu Kuču, pustila do vdovce po zesnulé zpěvačce Haně Zagorové, Štefana Margity. Konkrétně rozebírala jeho sexuální orientaci.

Mluví dřív, než myslí

Agáta si v otevřené diskuzi mezi ní a novinářkou vůbec nebrala servítky a opět ukázala, jak prořízlou má pusu. Na paškál si vzala hudebníkovu orientaci, přičemž tvrdila, že Margita rozhodně nemůže být heterosexuální.

Zmatky okolo pohřbu Hany Zagorové… Hanička, ta vždycky prodávala,“ zamyslela se Agáta. Ale tak ta má taky životní příběh, celý život žila s homosexuálem,“ prohlásila prostořeká moderátorka. Jo? To se může takhle veřejně říkat?“ zeptala se jí překvapeně novinářka. On si snad ještě někdo myslí, že je Margita hetero?“ odpověděla jí otázkou Hanychová.

Její kamarádka ji pak ale upozornila, že ani operní pěvec, ani legendární zpěvačka nikdy nic takového nepřiznali veřejně. Zato bylo vždy zřejmé, že se velice milovali, strávili spolu krásných třicet let a byli jedním z vůbec nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Navíc Štefan stál při boku milované chotě až do jejího skonu a na smrtelné posteli ji držel za ruku.

Hanychová svoji vinu nepociťuje

Pokud si myslíte, že se Hanychová za svoji prostořekost omluví, budete na omylu. Naopak se veškeré odpovědnosti vzdala a vinu hodila na televizi. Prý mělo být tato pasáž vystřižena. „To mělo být vše vystřižené. Já jsem tuto verzi neschválila. To jde za dramaturgií,“ odpověděla Hanychová na dotaz eXtra.cz. „Bylo to řečeno ve vtipu a mělo to být vystřižené, bohužel na dramaturga se nedá spolehnout,“ dodala.

Aha, takže za to vlastně může dramaturg. Agáta a Jaromír si v rámci nevhodných komentářů vůči svým kolegům skutečně mohou podat ruce. O sebereflexi nemluvě.

Zdroj: eXtra.cz, Pořad Holčičky, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...