Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

České celebrity

Návrat roku? Kolečko a Vignerová věří, že budou opět rodina!

Z toho Denisa Nesvačilová opravdu nadšená nebude. Režisér a scenárista Petr Kolečko přehodnotil své životní priority a pomalu, ale jistě se vrací ke své bývalé partnerce Anetě Vignerové, se kterou má malého syna Jiříka. V pořadu Showtime dvojice přiznala, jak to mezi nimi ve skutečnosti je.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Před několika měsíci oznámili svůj rozchod, avšak nyní to vypadá na velkolepý návrat. Když se modelka Aneta Vignerová a scenárista Petr Kolečko rozešli, režisér začal oficiálně chodit s herečkou Denisou Nesvačilovou. Asi nikdo nečekal, že se u tohoto nového páru českého šoubyznysu opět něco rychle změní.

Vignerová s Kolečkem se nedávno společně objevili v jednom pražském baru, kde dle pořízených fotografií strávili příjemný večer. Oba se k večeru nechtěli jakkoliv vyjadřovat. Aneta pro eXtra.cz uvedla, že by „z toho nevytvářela drama a že setkání nebylo plánované“. Teď ale oba prolomili mlčení a ke svému současnému vztahu vyjádřili. A jak se zdá, vztahová krize je zažehnána.

„Já si myslím, že to je na dobré cestě. Přece jenom je to otec mého dítěte, něco jsme spolu prožili. Některé věci se asi v životě dějí a občas to chce třeba i nějaký ústupek a možná i nějaký čas, aby si ti lidi určité věci uvědomili. Zatím je to celkem citlivý, takže ani já nevím, co k tomu moc říct, takže uvidíme,“ řekla Aneta Vignerová v Showtime na CNN Prima NEWS. Podle modelky je navíc důležité umět odpouštět, i když je to bolestivé. Aneta je i toho názoru, že každý člověk by měl v životě dostat druhou šanci.

K aktuální situaci se vyjádřil i Petr Kolečko. „Vážím si toho, že k sobě s Anetou po tom všem nacházíme opět cestu a dokážeme se mít rádi. Vážím si i její statečnosti v poslední době. Uvědomil jsem si, že rodina je to nejcennější, a věřím, že zas rodina budeme. Vzhledem k citlivé povaze věci je toto mé jediné vyjádření,“ uvedl Kolečko.

Necháme se tedy překvapit, jak se bude vyvíjet vztah rodičů malého Jiříčka a zda Vánoce budou trávit společně jako rodina.

Zdroj: Showtime, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...