Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Reality shows

Love Island je zpět! Kteří soutěžící u diváků zabodovali, a kdo naopak vyhořel? Jaké jsou reakce na vzniklé páry?

Druhá série populární reality show Love Island včera konečně odstartovala! Mladí nezadaní lidé z Česka i Slovenska, kteří hledají lásku na Kanárských ostrovech, nemají přístup na internet, a tak neví, co si o nich myslí široká veřejnost. Kdo ze soutěžících zaujal, a kdo naopak divákům příliš nevoní? Který utvořený pár je podle nich jeden velký omyl a komu to bok po boku sluší?

Foto: TV Nova
Foto: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá později, nepokračujte ve čtení.

Soutěžící reality show Love Island 2 čeká nejen flirt a hledání spřízněné duše v luxusní vile lásky na Kanárských ostrovech, ale i různé výzvy a novinky. „Soutěžící si budou užívat prostor luxusní vily ve vulkanickém pohoří ostrova Gran Canaria, kterou diváci dobře znají už z první série Love Islandu. Kromě velkého bazénu, míst k odpočinku, ke cvičení, ložnic či unikátní kuchyně s výhledem na pobřeží v ní letos najdou mnohé novinky a vylepšení,“ prozradil streamovací kanál Voyo.

Nejdůležitější výzvou však bude nalezení si skutečného partnera. Hrdličky, které to dotáhnou až do vítězství ve finále, si kromě jeden druhého odnesou atraktivní finanční odměnu. Ten, kdo ve vile neutvoří pár nebo jej vytvoří jen účelově, musí soutěž opustit.

Diváci již měli možnost se seznámit s deseti soutěžícími (5 chlapci a 5 dívkami), kteří vstoupili do vily lásky. V pondělí byly na Instagramu zveřejněny i medailonky jednotlivých účastníků, pod kterými se začaly objevovat první reakce fanoušků této oblíbené reality show.

Bombshell Natálie zabodovala, jediná Slovenka naopak zklamala

Fanoušky zaujala 19 letá studentka Sára, která podle nich „není žádná tuctovka“, a Tina, která je původem ze Senegalu a má podle nich krásné oči. Rozporuplné názory jsou na 21letou modelku a influencerku Hanku, která je podle některých diváků umělá a inteligence také příliš nepobrala. Jiní o Hance naopak tvrdí, že je velmi sympatická stejně jako další 20letá soutěžící Denisa. Nepříliš lichotivé komentáře sklidila také jediná 23letá Slovenka Naty, kterou lidé označují za „kobylu“ či „hnusku“. Vysmívají se i její práci. Ty jo tolik realitních makléřů a finančních poradců. Zajímalo by mě jejich reálný pracovní nasazení,“ napsala jedna z divaček.

Obrovský úspěch sklidila ale první bombshell Natálie, která, jak jsme vás již informovali, je vítězkou soutěže krásy Top Model of the World. (více ZDE) Není proto divu, že se z ní fanoušci posadili doslova na zadek. No, tak ta je tam absolutně nejlepší,“ komentoval její příchod jeden z fanoušků. Také mezi dívkami sklízí samou poklonu. Překvapení večera, nečekala jsem zrovna Natálku, je to sympoška,“ napsala jedna divačka. Konečně pořádná baba,“ přidala se další.

Sympaťák Kryštof a fotbalista David s divným hlasem

A jak jsou na tom kluci? Fanynky zaujal 27letý učitel a fitness trenér Kryštof, kterého považují za velkého sympaťáka. Kritiku sklidil naopak 20letý fotbalista David, diváci kritizují především jeho hlas. Nechcete mu udělat dabing?“ ptala se jeden divák. To je tragéd, jen co promluvil“ přidala se další divačka. Kdo sklízí rozporuplné ohlasy, je sporťák Zbyněk. Někteří chválí jeho vzhled, někdo se směje jeho přezdívce „Cicinko“. K dalším zbylým dvěma soutěžícím – Slovákům Štefanovi a Jacobovi – se zatím lidé příliš nevyjadřovali.

Některé páry sklízí úspěch už teď

Ve vile je momentálně 5 vzniklých párů a bombshell Natálie. Podle ukázek to vypadá tak, že přijde další bombshell v podobě nové dívky. Nebudeme teď ale předbíhat a zaměříme se na to, které páry se podle diváků k sobě hodí. Z komentářů vyplývá, že se jim nejvíce líbí Kryštof a Sára nebo Tina s Jacobem. Kombinace Hanky s Kryštofem se jim naopak příliš nezamlouvá. Po boku Kryštofa by raději viděli bombshell Natálii.

A který pár či soutěžící se líbí vám? Dejte nám vědět v komentářích.

Zdroj: Voyo, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...