Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Královská rodina

Vévodkyně Kate prožívala velmi těžké období: Od nešťastné lásky rovnou do královské rodiny

Vztahy v královské rodině mohou někdy vypadat jako pohádka. Všechny ty okouzlující plesy a akce, romantická schůzka v odlehlých koutech světa, alfa muž v uniformě, spousta peněz a značkový šatník. Kate Middleton se naučila, že stejně jako my ostatní musí políbit pár žab, než potká svého prince. Vévodkyni z Cambridge údajně zlomil srdce její bývalý přítel, muž jménem Harry.

Zdroj: Isaaack / Shutterstock.com
Zdroj: Isaaack / Shutterstock.com

Příběh lásky Kate a Williama už umí téměř každý odrecitovat od začátku do konce. Setkali se na univerzitě na podzim 2001 a o rok později už chodili spolu. Princ však nebyl jejím prvním mužem v životě. Jako devatenáctiletá potkala Harryho Blakelocka v Marlborough College a zdatný hokejista jí rozbušil srdce.

Kate se bezhlavě zamilovala, ale Harry ji příliš vážně nebral, jejich vztah byl více než turbulentní. Pro Harryho to byla spíš taková zábava, s Kate se uměl zasmát, neřekla ne na žádnou akci. Harry se nechtěl vázat a proto rozchod Kate jen stěží rozdýchala. „Po krátkém chození dostala kopačky, které nečekala. Zlomilo jí to srdce, dlouho byla z toho mimo,“ tvrdí nejmenovaný blízký přítel prominentní krásky. 

Kate ještě chvíli přemýšlela, jak získat Harryho zpět, dokonce se za ním vydala do Florencie. Nakonec z toho nic nebylo. A ještě, že to tak dopadlo! Možná bychom nyní nemohli sledovat romantickou královskou pohádku v přímém přenosu.

Harry se později oženil se spolužačkou Kate a nyní je úspěšným podnikatelem a obchodním partnerem ve společnosti Lockton, která je největším nezávislým pojišťovacím makléřem na světě. Ale i pro Kate to dopadlo dobře. V St. Andrews potkala neznámého muže jménem William, nakonec se stala jeho dobrou kamarádkou a později jeho spolubydlící. Vznikla z toho láska na první pohled.

Kate královnou

Kate je mezi lidmi velice oblíbená. Valná většina Britů by si přála, aby se králem stal rovnou princ William. Jenže přirozeným nástupcem Alžběty je její syn, princ Charles. Bohužel, lidé mu nemohou zapomenout jeho nepovedený vztah s princeznou lidských srdcí Dianou. I když jeho současná žena Camilla se snaží sebevíc, oblíbená není. Z průzkumu vyplývá, že by ji chtěl za královnu každý desátý Brit.

Zdroj: Shaun Jeffers / Shutterstock.com

To Kate je na tom výrazně lépe. Lidé opěvují její přívětivou povahu, to, jak se stará o své děti a snaží se je vést k normálnímu životu. Dále oceňují její práci pro charitu či ochranu životního prostředí. Její největší devízou je naprostá ochota přizpůsobit se všem požadavkům, které na ni její postavení klade.

Kate je navíc velmi mírná, což se prý nedá říct o jejím manželovi. Princ William umí být doma prudký a nebýt Kate, vybuchl by i na veřejnosti. To má společné se svým bratrem, princem Harrym. „William i Harry mívají dost silné výkyvy nálad, stejně jako tomu bylo u Diany,“ řekl bývalý dvořan. „Byla taková. V jednu chvíli by mohla být tvou nejlepší kamarádkou a v další nejhorším nepřítelem,“ dodal.

Zdroj: MyLondon, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...