Connect with us

Zadejte svůj dotaz

Společnost

Ulice: Manipulátor Luděk opět zasáhne. Evžena udá na policii za napadení a dětem řekne o Blance nechutnou lež

Bezpáteřní manipulátor a násilník Luděk Volák se nezastaví před ničím. Nejdříve zajde na policii, kde Evžena udá za fyzické napadení a předloží lékařskou zprávu. Následně si před dětmi začne hrát na největšího chudáka a bude se snažit je poštvat proti Blance. Co konkrétně napovídá Adamovi? Jak se k jeho manipulativním lžím postaví Blanka?

Zdroj: TV Nova
Zdroj: TV Nova

SPOILER

Pokud si nechcete nechat prozradit, co se bude dít v epizodách, které televize Nova odvysílá příští týden, nepokračujte ve čtení.

V úterý ráno Blanka obdrží zásilku do vlastních rukou. Jedná se o výzvu od policie k podání vysvětlení. Když otevírá obálku, je u toho i Adam, který si všimne, že je dopis zaslaný od místního oddělení. „Nenapadá tě něco?“ zeptá se Adam mámy. „No, to mě teda nenapadá. Možná, že si na mě zase stěžuje nějakej pacient,“ odpoví Blanka.

Ve středu se na policii dozví, že Luděk udal Evžena za napadení a Blanka má být zúčastněnou osobou. Blanka je na sebe naštvaná a nechápe, jak s ním mohla tolik let dobrovolně žít. Vyčítá si, že si nechá všechno líbit a akorát na to doplácí. Zároveň je přesvědčená o tom, že je to vzkaz od Luďka, že jí nikdy nedá pokoj a bude mít vždy navrch. 

Blanka na policii vylíčila úplně všechno a své kamarádce Veronice řekne, že policii nejvíc zajímalo, proč znásilnění nepřišla oznámit. Blanka se Veronice svěří, že to v té chvíli vysvětlit nedokázala. „Jediný, co jsem řekla, že jsem to nechtěla rozviřovat kvůli dětem. Jenže co neohlásíš, nepodložíš, jako kdyby neexistovalo,“ dodá Blanka.

Následně se Blanka sejde s Evženem, který už také obdržel předvolání na policii. „Luděk je takovej srab, člověk do něj trochu strčí a on to jde hned nahlásit,“ pronese Evžen. „Prosímtě, nic se mu nestalo. On to všechno dělá jenom proto, aby mě mučil, rozumíš, aby mi to osladil,“ má jásno Blanka.

Druhý den se Adam sejde s Luďkem, jehož se zeptá, co se stalo mezi ním a Evženem, že ho fyzicky napadl. Luděk řekne Adamovi, že o něm Blanka roznáší pomluvy. „Špatně se to říká vlastnímu synovi, ale máma o mně tvrdí, že jsem ji znásilnil. Roznáší to všude, proti tomu se těžko brání,“ řekne Luděk a odvypráví Adamovi svoji dokonale poupravenou verzi příběhu, aby Blanka vypadala jako ta špatná.

 „Šel jsem minulý týden za mámou, že si to nějak vyříkáme. Já jsem se prostě bál, aby to nepustila před vámi, že by chtěla zničit náš vztah. Já jsem doufal v nějakou rozumnou promluvu, jenomže tam byl ten její primitiv. On mě nenechal doříct ani větu, skočil po mně jako magor, já jsem zůstal zmlácenej na zemi na chodbě. Viděl to i Klíma a Vanda. Musel jsem na pohotovost a tehdy jsem si řekl dost,“ začne Luděk dělat ze sebe oběť Blančiných intrik.

Zdroj: TV Nova
Rozumná promluva v podání Luďka Voláka
Zdroj: TV Nova

Adam se sebere a odejde do školy. Odpoledne řekne všechno své sestře Kristýně, která zajde za mámou a na rovinu se jí zeptá, jestli jí táta skutečně ublížil, nebo jestli ho neprávem nařkla. Jenže Blanka si stále bude trvat na svém, že do toho nechce zatahovat ani jí, ani Adama.

Odpoledne se u Blanky staví ještě Evžen, který už podstoupil výslech. „Zase se ukázalo, jakej je to mazanej hajzl. On tam donesl lékařskou zprávu,“ oznámí Blance, kterou to vůbec nepřekvapí. Naštěstí se to dál řešit nebude, protože v lékařské zprávě není uvedeno nic závažného. Blanka ale Evženovi řekne, že Luděk vymyslel něco dalšího a mnohem horšího. „Řekl dětem, že jsem si to vymyslela. Přišla se mě na to zeptat Kristýnka, ale já jí přece nemůžu vykládat, jak to bylo. Já to prostě nedokážu,“ svěří se Blanka Evženovi.

Blanka se pak rozhodne, že Evženovi řekne celou pravdu, jak k znásilnění došlo. „Mám chuť ho zabít,“ reaguje Evžen na drsný příběh. Co dalšího si spolu v této důvěrné konverzaci řeknou? To se dozvíte ve čtvrteční epizodě.

Zdroj: TV Nova, Autorský text

Může se Vám líbít

Celebrity

Syn Kateřiny Kornové Filip slavil 30. narozeniny. Narodil se den před narozeninami svého otce zpěváka a herce Jiřího Korna, takže pánové slavili v tandemu....

Celebrity

Kdo ještě neslyšel o vztahu modelky Agáty Hanychové a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa, jako by snad ani nebyl. Zprávy o tomto nově vzniklém páru...

Celebrity

Sto lidí, sto chutí, říká jedno známé české pořekadlo. O tom, že se člověk nikdy nezalíbí všem, se na vlastní kůži přesvědčila také herečka...

Reality shows

Napínavý souboj o kmenovou a individuální imunitu, konec klíčového hráče i neprofesionální chování moderátora Ondřeje Novotného, které tvůrci reality show raději vystřihli, ale trochu...