Connect with us

Zadejte svůj dotaz

.

Společnost

Objevitelka topmodelek Milada Karasová nechce o úpravách zevnějšku ani slyšet: Mám vůči tomu averzi

Průkopnice modelingu v Česku Milada Karasová je objevitelkou topmodelek Evy Herzigové, Terezy Maxové, Daniely Peštové nebo Simony Krainové. Jelikož se celý profesní život zabývala krásou a sama byla modelkou, není divu, že vzhled je pro ni podstatný a s radostí o sebe pečuje. Má to však své hranice.

Zdroj: Nextfoto
Zdroj: Nextfoto

Ačkoli je slavné hledačce krásy dvaasedmdesát let, stále o sebe dbá a razí heslo – být ženou je hrozně důležité. To ale podle ní mnohé dámy opomíjí. „Každá vám řekne: Já jsem unavená, uhoněná… Nezájem. Každá má šanci si najít čtvrthodinu pro sebe, aby si udělala relax. Cvičit, chodit na kosmetiku, nechat se opečovávat. Jde to,“ řekla Karasová v rozhlasovém pořadu Blízká setkání.

Čemu naopak vůbec neholduje, jsou všelijaké estetické úpravy. „Nepatřím k těm ženám, které by si nechávaly dělat nějaké úpravy. Mám vůči tomu averzi, ale říkám si, když má někdo pocit, že mu pomůže nechat si zvětšit prsa nebo vypíchnout botoxem vrásky, je to jeho problém,“ připustila Milada, jež se udržuje ve formě cvičením a v oblibě má zejména zdravotní pilates.

Z jejích slov plyne, že každý by se měl naučit stárnout s grácií, navíc zmíněná vylepšení zevnějšku jsou dle Karasové mnohdy spíše na škodu. „Bohužel, když se v poslední době podívám na známé tváře kolem sebe, nepoznávám je a fakt je mi do pláče, přijde mi to zbytečné. Ruce nám stárnou, krk stárne… To prostě nezachráníte,“ dodala smířlivě.

Avšak rozumí tomu, že showbyznys je v tomto směru neúprosný a když je člověk hodně na očích, měl by vypadat co nejlépe. „Chápu, že v našem šoubyznysu je to citlivé téma a že někdo, kdo hodně vystupuje v televizi a je vidět, by měl být udržován. Ale je otázka „jak“. Doufám, že jsem se nikoho nedotkla,“ uzavřela zakladatelka českého modelingu.

Zdroj: Blízká setkání – Český rozhlas Dvojka

Může se Vám líbít

Sticky Post

Yvona Maléřová Krainová nestárne stejně jako její slavná sestra Simona. V jednom má ale krásné prvenství: stala se podruhé babičkou.

Sticky Post

To tu ještě nebylo: modelka Natálie Kočendová se vrací zpátky do vztahové reality show Love Island, kterou mohou diváci sledovat na TV Nova.

Sticky Post

Eva Primus Kovandová se řadí mezi velmi aktivní a úspěšné ženy, které bez zaváhání pomohou druhým. Stojí za řadou zajímavých projektů jako je například...

Sticky Post

Vítězka světové soutěže krásy Natálie Kočendová si nechala zmenšit prsa. Jenže operace se neobešla bez komplikací. Co se úspěšné modelce přihodilo?

Sticky Post

Není to tak dávno, kdy se rozpadl mediálně sledovaný vztah mezi Agátou Hanychovou a Jaromírem Soukupem. Byl příčinou rozchodu jiný muž?

Sticky Post

Eva Perkausová čeká druhého potomka. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby si s partnerem skutečně nepospíšili. Co prozradila o svém těhotenství?

Sticky Post

O čem se v poslední době spekulovalo, to přiznala sama Agáta Hanychová na svém Instagramu: s Jaromírem Soukupem již netvoří pár.

Sticky Post

Simona Krainová opět rozvířila poklidné vody na sociálních sítích, kde teď vévodí svatební příspěvky. Tentokrát šokovala svým vyjádřením, že si založila účet na kontroverzní...

Sticky Post

Modelka Veronika Kopřivová se vyjádřila ke spekulacím, že se rozvádí s manželem Miroslavem Dubovickým, se kterým má dvouletou dceru Ellu. Co prozradila?

Sticky Post

Někteří jim lásku přáli, jiní říkali, že se k sobě nehodí. Faktem je, že Natálie Kočendová již netvoří pár s Davidem Vitáskem. O rozchodu...

Sticky Post

Manželství Tatiany Kuchařové a Ondřeje Brzobohatého sice nevydrželo, ale pro oba pokračuje život dál. Zatímco Ondřej si užívá začátek prázdnin s partnerkou Danielou Písařovicovou...

Sticky Post

Lucie Šlégrová je jedna z mála modelek, které ukázaly, že i modelky mohou budovat kariéru mimo přehlídková mola. Nedávno přišla s překvapujícím odhalením: stane...